10 Dakikalık Mail

İnternet kullanıcıları sürekli kendilerinden istenilen mail adreslerinden dolayı sıkıntılıdır. Bunun için pek çok kişi kendi şahsi mail adreslerini vermemek için fake hesaplarla işlem yapmaya çalışırlar. Bahsedeceğimiz 10 dk mail yöntemi ile birlikte artık bu sorundan kurtulabiliyorsunuz. Bunun için ne yapmam gerekiyor deseniz işlem de aslında çok basit çünkü yapmanız gereken hiçbir şey yok. Sadece size kısa süreliğine verilmiş olan geçici posta adresinizi kopyalıyorsunuz ve neresi sizden istemişse doğrudan oraya gönderiyorsunuz. Kısa süreliğine de olsa farklı bir e-posta adresi kullanıyorsunuz, fakat bu adres size zaten daha sonrasında lazım olmayacağından silinip gidiyor. Yani daha sonra isteseniz de kullanamıyorsunuz.

Aslına bakarsanız ilk bakışta enteresan gibi gelse de aslında teknolojik açıdan oldukça gelişmiş ve faydalı bir sistemdir. 10 dakikalık mail hizmeti aldığınızda artık kendi adresinizi hiç tanımadığınız site veya insanlara vermek zorunda kalmıyorsunuz. Bu sizin yaşamdan alacağınız tadı yükseltirken yapamadığınız pek çok üyelik işlemi konusunda da yol gösterici olabiliyor. Teknoloji hızla gelişiyor ve bu alanı ne kadar faydalı bir şekilde kullanabilirseniz sizin için o kadar iyi ve mantıklı olabiliyor. Maillerinde günlük yaşamımız içerisinde önemli bir değer olduğunu düşünürseniz bu maillerinizi gereksiz spam mesajlarla doldurmanız da gerekmiyor. Üstelik bir süre sonra sürekli aynı istemediğiniz adreslerden gelen mesajlar sizde sıkıntıya da neden olabiliyor. Kısacası oldukça başarılı bir şekilde düşünülmüş sistem.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir