Ambalaj

Hepimiz önemli gün ve tarihler de hediye verirken şık ve düzgün bir kutu da olsun isteriz. Hediyelerimiz bozulmadan, hasar görmeden ambalajlansın ve teslimatta her hangi bir sorun yaşamasın isteriz. Bilhassa şehir dışı kargo göndermede kolileme işlemi çok önemlidir. Kırılmadan, bozulmadan sapa sağlam gidecek olan kargolarınızın güvenliği tamamen bize bağlı. Kaliteli ve çabuk bozulmayan, sağlam, ısıya ve suya dayanıklı olan kutu ve koli üretimi yapıyoruz. Hediyelik şık kutular ve taşımada kullanacağınız boyutları farklı koliler, evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı uzun zaman muhafaza edecek kutular, şık hediyelik kutu ve poşetler tasarlıyoruz.

Kolay iade ve değişim için, banka ya da kredi kartıyla ödeme yapabilir iade ve değişimde her hangi bir sorun yaşamadan kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İstanbul İkitelli’den tüm Türkiye’ye güvenli teslimat sunuyor, kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız; GSM numaralarımızdan ve ya mail adreslerimizden bize ulaşarak diğer ödeme yöntemleri hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz konusunda hassas ve dikkatlice çalışan tecrübeli ekibiz ile birlikte her türlü koli, kutu ve ambalajlar hazırlıyoruz. Farklı ve ölçülerde olan kolilerimiz ihtiyacınıza göre üretilmektedir. Toptan ya da perakende satışlarımız için internet sitemize bakabilir ve ya İstoç 38. Ada da ki şubemizde misafir olabilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir