Antalya Tabelacı

Tabelalarda dikkat çekici olmak için birtakım hususlara dikkat edilmesi gerekir. Ancak yapılan her tabelanın da bu amaçla başladığını ve ortaya çıkan sonucun içler acısı olduğunu düşünürsek doğruluk mutlaka başarılı bir firmayı seçmekten geçer.  Genel olarak tabelalar üzerinde maksimum okunabilirlik için net ve kolay yazı stilleri kullanılmalıdır. Çoğu profesyonel yazı tipinin değişen ağırlıkları vardır, normalden koyu, siyah, genişletilmiş, vs değişir. Mesajınızın belirli kısımlarına öncelik vererek bunları kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Antalya tabelacı olarak biz firmanız için en uygun tasarımı size sağlayabiliriz.

Büyük harflerin küçük harflere göre daha net okunduğuna dair bir yanlış anlama var. Buradaki önemli olan husus tabelanın büyük olması değil tabeladaki yazının uygun olmasıdır. Her ne kadar büyük bir tabelaya sahip olsanız bile üzerindeki yazılar kalabalık olmuşsa ister istemez dikkati farklı yönlere çekersiniz. Marka bilinirliğini oturtmak için tabelanızda kullanacağınız renk ve yazı çok az olması gerekir. Unutmamanız gereken yoldan geçen potansiyel müşterileriniz için mesajınızı yalnızca birkaç saniye içerisinde vermeniz gerekir. Büyük harflerden ziyade marka adınızı ön plana çıkarmak zorundasınız. Antalya reklamcı firması olarak biz karmaşık bir süreç geçirilmesinden yana değiliz. Hedefimiz daha kaliteli görseller hazırlayarak firmaların kendilerini güvenceye almasını sağlamaktır. Sonuç olarak toparlarsak tabela sadece firmanın adını değil prestijini de ortaya çıkaracaktır. Kaliteli tasarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir