Bilen Söylesin

Sürekli bir şeyleri merak ediyor olmamız bizim insan olarak doğamızda var olan bir duygu ve bilmediklerimizi de sorarak öğrenmek oldukça faydalı. Hatta bunun için pek çok kişi Sözlük sitelerinden fayda bulduklarını iddia ediyorlar.  Nedenine baktığımızda ise bu tarz sitelerde herhangi bir konu kısıtlamasının olmaması yani o an kafanızda neler varsa ve neyi düşünüyorsanız yazıyorsunuz ve mutlaka bilen birileri size istediğiniz konuda yardımcı oluyor. Bu sitelerden bir tanesi olan Bilen Söylesin ise insanların kendi arasında merak ettikleri konuları açması ve bunun cevabını beklediği başarılı bir alan.

Sitenin genel mantığına baktığımızda her sözlük sitesinde olduğu gibi Soru-Cevap tarzında. Yani siz kafanızdaki sorunuzu yazıyorsunuz sorunuz o an kimin dikkatini çekmişse ve o konu hakkında fikri varsa direk olarak yazabiliyorlar. İnternetin hayatımızda pek çok şeyi kolaylaştırdığını biliyoruz. Bunun için herkesin kendisini yetiştirebilmesi çok kolay. Önemli olan ise sizin araştırmacı ruhunuzun olup olmadığı ile alakalı bir durum. Çünkü bazı insanların her konuda bir merakı vardır ve öğrenmeye sürekli olarak açtır. Dolayısıyla bu tarz insanlar soru sormasını ve kendi sorularına yanıtlar verilmesini çok fazla önemserler. Bu da doğal olarak kendisini geliştirememiş bir insan modeline göre çok daha faydalı olacaktır. Sonuç olarak bahsettiğimiz site tam bunları karşılayabilen önemli bir adres. İnsanlar kaydolup üyeliklerini oluşturduktan sonra soruları yanıtlayabiliyorlar.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir