Bulut Sunucu

Web sunucu diğer adıyla hosting; web sitenize ait çalışmaların, yılın 365 günü ve günün 24 saati bir bilgisayarda toplanması, saklanması ve erişime açık olmasıdır. Web siteniz için ihtiyacınız olan; resim, fotoğraf, bilgi, video ve benzeri tüm hostingler hesabınızda toplanır. Müşteri ya da sitenize erişmek isteyen ziyaretçileriniz, web adresinize ait bir kelime ve ya sitenizin adresini yazdığında sayfanıza yönlendirilir. Yönlendirilen kişi web sitenizde ki bilgi ve hizmetlerin içeriğini görüntülemeyi bu şekilde başarır.

Web siteniz için Bayi Hosting hizmeti almazsanız bu işlemler mümkün olmayacaktır. Bu nedenle her web sitesine özel çalışmalar yapılmak zorundadır.

Hosting çalışmalarınızı kaydeden ve vermiş olduğunuz hizmet doğrultusunda veri, işletmeci, bellek ve benzeri tüm kaynaklarınızı sanal ortamda depolanmasına ihtiyaç duyulur. Bir nevi kayıt ve depo hizmeti gören bulut sunucu; güncellemelerinizi anlık olarak kaydeder. Donanımsal olarak problemsiz çalışan, uygun maliyetli, yeni nesil sistemlere ayak uydurabilen, iş hızınızı artıran bu sunucu alt yapınızı oluşturmanız konusunda alabileceğiniz en profesyonel hizmetlerimiz arasındadır.

Güvenilir alt yapımız ve 7/24 teknik servis hizmetimizle, sitenizi oluşturma ve geliştirmeniz konusunda size en iyi hizmeti biz sağlıyoruz. Web sitenizin her türlü ihtiyacını karşılıyor ve vermiş olduğunuz hizmetiniz doğrultusunda size destek oluyoruz. Uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyetleri kapsamında, bilişim ve alt yapı sektöründe en başarılı hizmetleri veriyoruz.  Profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde internet ortamında kendimize rakip tanımıyoruz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir