Burç Yorumları

Gökyüzü insana bir çatı görevi yapmanın yanı sıra insanın karakteriyle ilgili de birtakım ipuçları verir. Ancak burada önemli olan konu bunun nasıl okunduğunu bilmektir. Astrologlar bunu yapabildikleri için insanların yaşamlarını nasıl yönlendirebilecekleri konusunda fikirler verir ve bu sayede insan kendi yaşamı içerisinde ortaya çıkan bu bilgilerle gerçekliği ararlar. Astrologların bize verdikleri bilgileri öğrenebilmenin yolu ise burç yorumlarıdır. Burçlar insanın doğum tarihini esas alır ve belli aralıklardaki sureyi kapsar. Bu süre içerisindeki zaman dilimi ise burçlar şeklinde tanımlanmıştır. Sizin doğum tarihiniz hangi dilime geliyorsa siz o burca ait olursunuz ve yorumlarla zamanın sizin için ne şekilde olabileceğini bilirsiniz.

Burçlar kesin bir bilgi değildir, doğruluğu var mıdır? Derseniz bu konuda da evet diyebiliriz, çünkü sizde okuduğunuz burçlarınızla ilgili kendi karakterinizi çözebileceğiniz gibi anlatılanla yaşadıklarınızın tuttuğunu görebilirsiniz. Eminiz ki bu konuda tecrübe yaşamış ve hayretler içerisinde kalmış olan çok kişi vardır. Örneğin astrologlar depremi daha öncesinden yıldızlara bakarak anlatmaya çalışmışlar ve insanlar bir bağ kuramadıkları için safsata olarak değerlendirmiş ve gerçekleştiğinde de yanılgıya düştüklerini anlamışlardır.  Bilim deneylere ve gözlemlere dayanır. Örneğin uzayı araştırıyorsanız gözlemler ve deney neticesinde olumlu sonuç alınmışsa o zaman bilimsel bir gerçeklik olarak kabul edilir. İşte astroloji de gök bilimi olduğu için astrologlar yıldızlara göre yorumlarını yaparlar. Sonuçta doğru çıkan her bilgide bilimsel bir gerçeklik sayılır.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir