Bursa Boşanma Avukatı

Boşanma evlilik birliğinin artık yürütülememesi neticesinde ortaya çıkan sonuçtur. Bunun için boşanmanın mutlaka geçerli bir sebebe dayanıyor olması gerekir. Örneğin boşanma talebinde bulunabilmek için eşler arasında şiddetli geçimsizliğin olması ve bununda şahitler ve deliller eşliğinde sunulması gerekir. Davaların tamamında delil ve ispat esastır. Bu nedenle boşanma davalarında da sağlıklı bir karar verilebilmesi için mutlaka boşanmanın geçerli bir nedene dayanıyor olması gerekir. Bursa avukat ihtiyacınızda hukuk büromuz sizin için en iyi boşanma avukatını sağlayacaktır.

Boşanma davasında avukat tutma zorunluluğu yoktur. Ancak avukat tutmamış olmanız boşanmayla ilgili kanunları bilmediğiniz zaman sizin hak kayıplarına uğramanıza neden olabilir. Örneğin vekalet, mal paylaşımı ve çocuğun kimde kalacağı gibi problemler boşanma davalarında en çok sıkıntı çekilen durumlardır. Eğer bir boşanma avukatı tutulmazsa dava süreci uzayabilir ya da sizi zarara uğratabilir. Bursa boşanma avukatı olarak biz bu süreçte davanızı en iyi şekilde yönetim sizin tüm haklarınızı alabilmeniz konusunda önemli kazanımlar elde etmenizi sağlarız. Bursa ceza avukatı ihtiyacında da büromuzla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Boşanma davaları yalnız sürecin içini değil sonrasını da yakından ilgilendirdiği için çok önemlidir. Örneğin çocuğunuzun sizde kalması halinde onun ve sizin haklarınızın eksiksiz bir şekilde alınması gerekir. Bunun sağlanmaması halinde ise boşanma bir çözüm olarak görülürken aslında problemin bundan sonraki kaynağı olarak da büyüyebilir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir