Dezenfektan Kabini

Teknolojik gelişimler yaşamımızın içine entegre edilirken aynı zamanda pandemi süreci de göz önünde tutulmak zorunda. İnsanların evinden çıkmasının bile tavsiye edilmediği günümüzde özellikle çalışma dünyası ve toplu yaşam alanlarında daha fazla dikkatli olmak gerekiyor. Örneğin bir AVM’ye girmeyi düşünüyorsanız yalnızca ateşinizin ölçülmesi ne kadar güvenli bir yöntem tartışılır. Peki, böyle bir durumda neler yapılması gerekiyor derseniz STERİLOMAX markası bunu çoktan aşmış bile. Geliştirilen cihaz sayesinde toplu yaşam alanların girerken içerisinden geçeceğiniz dezenfeksiyon kabini Ankara satışlarını başlatarak sistemin avantajlarının tecrübe edilmesi düşünülüyor.

Sterilomax Ankara adından da anlaşılacağı gibi tam bir dezenfekte işlemi gerçekleştiriyor. Cihaz geleceğin teknoloji olarak gösterilirken kişiye özel çözümler geliştiriyor ve bu sayede toplu alanlarda tam bir korunma sağlanıyor. Sistem herkes için uygun bir şekilde dizayn edilmiş, küçük bir çocuk içinden geçtiğinde ya da engelli bir birey içerisinden geçtiğinde sorunsu bir şekilde çalışabiliyor. Sistemin kullanımı çok kolay girişte gerekli olan düğmeye bastığınızda anında çalışmaya başlıyor ve toplamda 12 farklı noktadan püskürtmeyle gerekli temizlik başlatılmış oluyor. Cihazın dezenfekte süresi ayarlanabildiği yoğunluğu ihtiyaca göre artırabiliyorsunuz. Kısacası gelişen teknoloji ile başlamış olduğumuz makalemizde de olduğu gibi artık sistem hatasız bir şekilde korona dönemine entegre ediliyor. Bu da kabalık ortamlarda insanların kendilerini daha fazla güvende hissetmelerine imkan sağlamış oluyor. Yaratıcı bir ekibin geliştirdiği bu sistem çok yakında Türkiye’nin her yerinde kullanılacak.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir