Elbise Modelleri

Sütyen takımları satın alırken ilk olarak ürünün kumaşına dikkat edin. Doğal yapısıyla cildin nefes almasına yardımcı olan pamuksu iç giyim ürünleri sağlık açısından bizlere büyük avantaj sağlıyor. İç giyimde sıklıkla tercih edilen ve şık duruşuyla ilgi çeken jartiyer takımları sentetik ve naylon kumaşlı ürünlerden ise kesinlikle uzak durun. Deri solunumunu engelleyen ve belirli bir süreden sonra ciltte kızarıklık, leke, morarma oluşturan bu kumaş türleri özellikle hassas cilde sahip olan kişilerde kaşıntı, pişik, alerji ve egzama gibi cilt rahatsızlıkları oluşturuyor. Bu nedenle pamuklu olmayan iç giyim ürünlerinin yalnızca özel günlerde kısa süreyle mümkünse kış aylarda kullanılmasına özen gösterin.

Renkli ve eğlenceli desenli elbise modelleri genellikle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Hem rahat, hem şık, Hem hoş ve şık görünse de bu ürünlerin üretiminde kullanılan boyaların sağlık için risk taşıdığını göz önünde bulundurmak ve unutmamak gerekiyor. Tekstil boyalarının içinde bulunan ve kanserojen maddeler içeren boya gibi maddeler ter ile vücuda girerek, kanser gibi ciddi sağlık sorunları yaratıyor. Bu nedenle giyimde kanserojen madde içeren ürünlerden kesinlikle uzak durun. Sağlığa zararlı kimyasal maddelerin kullanılmadığı ve cilt testinden geçen ürünleri tercih etmeye mutlaka özen göstermeliyiz.

Ürünlerimiz birinci derece tekstil konusunda güvenilir ve sağlığınız açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bu konuda sitemize tamamen güvenip rahatlıkla alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir