Emrah Doğruyol

İçinde bulunduğumuz bu zor dönemde herkesin kendince bir şeyler yapması ve üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerekiyor. Corona yalnız bizi değil dünyanın tüm ülkelerini etkisi altına almış durumda ve bunun içinde mutlaka gönüllü olarak insanların yardıma ihtiyacı olan diğer kişilere destek olması gerekiyor. Bu düşünceyle yola çıkmış olan genç iş adamı Emrah Doğruyol, bu zamana kadar başlatmış olduğu yardımlara bir yenisini daha eklemek istiyor.

Genç iş adamının başlattığı kampanya ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı, bunun içinde kendisine ulaşılmasını bekliyor. Bu zorlu süreçte birçok kişi işini bırakmak ve bıraktırılmak zorunda kaldı, özellikle 65 yaş üstünün sokağa çıkmasının yasak olması bu insanların ağır geçim mücadelesi içerisinde işlerini daha da zora sokarken Finans ve hukuk danışmanı Doğruyol, erzak yardımında da bunun ne kadar önemli olduğunun altını çizmeye başladı. Elbette bu süreç yalnız insanları değil hayvanları da etkiliyor, sokağa çıkma yasağının devam ediyor olması hayvanlarında yiyecek ve su ihtiyaçlarının ikinci plana gelmesine neden oldu. Hayırsever iş adamı hayvanların bu durumunu da unutmayarak onlara mama yardımı yapma kararı aldı. Türkiye, zorlu bir süreçten geçiyor ve bu süreci halk olarak ne kadar sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsek süreçten çıktığımızda kendimizi de bir o kadar güçlü hissederiz. Hayırsever genç iş adamının bu yardımseverliği gerçek anlamda takdire şayan olarak karşılanıyor.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir