En İyi Medyumlar

Yaşadığımız coğrafya kültür göz önünde bulundurulduğunda toplum olarak manevi ilimlere her zaman açık ve ne kadar önemli olduğunu bilen bir milletiz. Bunun için biz seçilmiş olan insanlara karşı her zaman güven duyar ve onların samimi olmaları karşısında bir çok şeyin onlarla birlikte üstesinden gelinebileceğine inanırız. İşte medyumlarda manevi ilimler denildiğinde ilk akla gelen özel yetenekli kişilerdir. Medyum insanların yaşamları bizim yaşamımızdan farklıdır. Biz hayatımızı duyu organlarımızla idame ettirmeye çalışırken onlar için maneviyat ve ruhlar alemi çok önemlidir. Yani medyumlar ruhlar alemi ile iletişime geçerek insanların üzerindeki kötü büyüleri kaldırabileceği gibi amacının dışında kötü amaçlı büyüde hazırlayabilir. Bunun için bir medyum seçilecekse bu durumda dikkatli olmak ve en iyi medyumlar arasından seçim yapmak gerekir.

Peki, en iyi medyum denildiğinde ilk akla gelen kim olur? Derseniz burada da medyum Ali Gürses hocayı örnek olarak belirtebiliriz. Ali hocanın yapmış olduğu büyülerin etkisi çok yüksek olmakla birlikte asla kötü amaçlı büyü yapmaz. Bunun içinde hocayla iletişime geçtiğinizde kendinizi güvende hissedersiniz. Bunu biz bir referans olarak belirtmiyor olsak da sizin o insanlar yüz yüze görüşmeniz durumunda alacağınız etki sizin hata yapmadığınızı ortaya koyacaktır. Bunun için onunla görüşürken kafanızda hiçbir soru işaretine yer olmaz. Hayatta isteklerimiz kadar isteyip de yapamadıklarımızda var. Hatta yapılanlarla bizi ayırmak isteyen ve bize düşman olanlar da var. Bunun için bir medyumla iletişime geçmiş olmak yaşamınızın bir yerinde mutlaka kopukluklar var demektir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir