Erzurum harita mühendislik firması 

Harita yön bulma aracı olarak biliniyor olsa da aslında çok geniş bir görev ve tanım alanı olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle inşaat sektöründe tercih edilen harita büroları sektörde vazgeçilmezdir. Erzurum harita ve kadastro bürosu inşaat sürecinizin henüz öncesinde size gerekli desteği verecektir. İnşaat alanınızın ölçülüp hesaplanması ve projeye uygun çözümler geliştirilmesi için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir inşaatın başlamadan önce bu bürolardan alınan belgenin olması gerekir. Aksi takdirde yapının başlanmasına da izin verilmeyecektir. Erzurum imar uygulamaları kapsamında inşaat öncesinde alanın ölçümünü yaparak sürecin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Erzurum harita mühendislik firması mutlaka bünyesinde harita mühendisleri çalıştırması gerekir. Yani bu sınırların belirlenmesi ancak bir mühendis tarafından ve yetkilendirilmiş olan bürolarca yapılmalıdır. İnşaatın en başlangıcı olan temel süreci çok önemlidir. Kazı öncesinde nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiği tespit edilir ve harita mühendisinin belirlemiş olduğu sınırlar çerçevesinde kazı sonrasın geçilir. Temel, kolon ve perde gibi inşaatın temelinde yer alan sistemlerin hatasız bir şekilde yapılması için harita mühendisleri önemli bir rol oynar. Beton öncesinde son kalıp kontrolleri ve kot kontrolleri yine mühendisler tarafından yapılacaktır. Yeni başlayacağınız ya da başlamayı planladığınız inşaatlarınız öncesinde büromuzla iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz. Mühendislerimiz arsa üzerinde en iyi yerlerin belirlenmesini sağlayıp denetleyerek güvenli mekanlar oluşturulmasını sağlayacaktır. Bize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir