Evlenilmeyecek Erkek Tipleri Nelerdir

Evlenilmeyecek Erkek Tipleri Nelerdir, Kadın erkek ilişkileri incelendiğinde kadınların erkeklere oranla daha duygusal yapıda oldukları bilinmektedir. Kadınlar evlilik ve gelecek planlarını çok önceden yapmaktan hoşlanırlar ve kurulan hayaller onları mutlu edebilir. Ancak bu konuşmalar ön plana çıktığında erkeklerin bir süre sonra bu durumdan sıkıldığı ve ilişkiden uzaklaştığı durumu görülebiliyor.

Sizler için incelemeye aldığımız evlenilmeyecek erkek tipleri incelendiğinde, siz de hayatınızda olan partnerinizi test ederek onun evlenme kriterlerine uygun olup olmadığını analiz edebileceksiniz.

Kendini Çok Fazla Düşünen Erkekler Evlenmek İçin Doğru Tercih Olmayabilir

İlişki içerisinde edindiğiniz tecrübeler, erkek arkadaşınızın veya nişanlınızın bencil ve kendini sizden daha önce düşündüğünü gösteriyorsa, kesinlikle sağlıksız bir birliktelik gerçekleşecek sonucu ortaya çıkmaktadır.

Zamanın ilerlemesiyle sizinle daha az ilgilenecek ve bir süre sonra siz yokmuşsunuz gibi davranacak ancak sizden kendisi için tam tersi beklenti içerisinde olacaktır. Bu erkek tipi aşırı ilgi alaka ve bakım isterler ancak onlar en ufak noktaları bile bahane ederek size olumsuz davranışları düşünmeden sergileyebilmektedirler.

Bu erkek tipi evlilik hazırlıkları sırasında kendisi tam anlamıyla hazır olana kadar sizi bekletir ve ilişkiden soğumanıza kadar pek çok sonucu size yaşatır. Bu tip erkekler asla evlenilecek erkekler değildir.

Evlilik Konusu Açıldığından Sıkılan ve Konuyu Kapatan Erkekler

Evlilik fikri geçtiğinde konuyu derhal kapatmaya çalışan ve sözünü bile ettirmeyen erkekler evlilik fikrinden korkan ve endişelenen erkeklerdir. Bu tip erkekler baskılarınıza dayanamayarak sizinle evlenecek olursa, hayatınız boyunca sizi evlendiğinize pişman edici umursamaz tavırlar sergilerler ve yanlış bir evlilik yaptığınıza inanırsınız.

Eğlence ve Gece Hayatını Çok Seven Erkeklerden Uzak Durun

Gece hayatını çok seven ve düzensiz hayat yaşayan erkekler asla düzenli hayata adapte olarak mutlu olamazlar. Bu tip erkekler eğlence ve seks düşkünü oldukları için tek eşlilik bu tip erkeğin hayali değildir. Kısa süre içerisinde sıkılacak ve hayatınızı zindan ederek sizinle birlikteyken kendine başka bir hayat daha kuracaktır.

İşkolik ve Kariyerine Normalden Fazla Önem Veren Erkekleri Seçmeyin

Bu tip erkekler için evlilik hep ertelenmesi gereken ve şartlar daha elverişli olunca ön plana getirilmesi gereken bir durumdur. Sürekli yeni bir hedef belirlerler ve bu hedef gerçekleştiğinde evlilik olabileceğine inanırlar. Ancak emin olun her seferinde daha zor bir hedef ortaya çıkar ve evlenmiş bile olsanız, evliliğiniz her zaman işlerin gölgesinde kalacaktır.

Herşeyi Size Bırakan Erkeklerden Uzak Durun

Bazı erkekler size evlilik konusunda çok anlayışlı davranırlar. evlilikle ilgili tüm seçimlerin sizin tarafından yapılmasını isterler ve asla bir fikir belirtmezler. Bu tip erkekler evliliğe karşı heyecan hissetmeyen erkeklerdir ve evliliği bir zorunluluk olarak görebilmektedirler. Burada ön plana çıkan toplumsal baskıya bağlı olarak aile kurma zorunluluğu hissedilmesidir.

Bu tip erkeklerin hayatlarında evlilik bir maddedir ve gerçekleşmesi gerekmektedir. Sizinle mutlu olmak veya sizi mutlu etmekten ziyade sizinle birlikte çocuk sahibi olmak ve hayata mantık çerçevesinde bakmak onları daha çok mutlu eder.

alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir