Fantazi Gecelik

Şık ve gösterişli bir kıyafetin altında kadını özgürleştiren iç çamaşırları söz konusu olduğunda dikkatli olmak gerekir aksi takdirde kıyafetin en önemli unsuru olan çamaşırları karşınıza almış olursunuz. Bunun için kadın iç çamaşırı seçimi önem ve dikkat gerektirir. Aşağıda sizin için bahsedeceğimiz konular kılavuz olarak nitelendirilebilir. Örneğin fantazi gecelik ne zaman giymeniz gerektiğini bilmezseniz o zaman şıklığınızın da bir anlamı kalmayacaktır.

Bayan iç giyim tercihleri arasında olmazsa olmazlar arasında bulunan sütyen farklı çeşitlerden oluşur. Dantelli, düz ve basic modelleri örnek olarak gösterebiliriz. Sütyen seçerken sadece tasarımına değil aynı zamanda konforuna da odaklanmak zorundasınız. Yanlış seçeceğiniz ve bedeniniz için uygun olmayan bir sütyen seçtiğinizde sizi rahatsız edecektir. Basic sütyenler her kadının çekmecesinde olması gereken modeldir. Beyaz, ten ve siyah renkler genelde kıyafetlerde en çok tercih edilen olmuştur. Kıyafetinize uygun olan renk seçenekleri ile istediğiniz kombini oluşturabilirsiniz. Dantelli sütyenler ise iddialı olan modellerdir ve kullanımı zordur. Yanlış bir kıyafet seçtiğinizde dantellerin kıyafetin yüzeyinden görünmesi ise şıklığınızı ortadan kaldırabilir. Külot ise çekmecenin olmazsa olmazlarından ikincisidir. Piyasada kullanılan 3 farklı model vardır. Bunlar slip, brazilian ve string külotlardır. Bu modeller arasından seçim yaparken belirleyici olan kıyafetinizdir. Dar bir kıyafetle tercih edilecek olan külot ile uzun bir elbise ile seçilecek olan külot arasında mutlaka bir fark olması gerekir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir