Gezilecek Yerler

Çok uzun zamandır takip ettiğim ve Instagram dahil olmak üzere bir çok sosyal medyadan beğenerek takip ettiğim Özlem Akçın, paylaştığı ve yazdığı yazılarla sizi adeta büyülü dünyalara götürüyor. Düzgün Türkçesi ve anlatımlarıyla bazen kendimi güçlü bir roman okuyor gibi hissediyor ve yazıların devamını istediğimi fark ediyorum. Özlem Keşifte sürekli olarak ilginç ve doğal mekanlarda. Dünyaya bazen tek bir pencereden bakıyormuşuz. Zannediyoruz ki yaşadığımız tüm dünya, sadece bulunduğumuz şehirden hatta ilçeden ibaret. Oysa ki gezilecek yerler, görülmesi gereken ne çok mekan, doğal ne çok alan varmış ne kadar çokmuş.

Asya’dan Avrupa’ya hatta Avrupa’ya kadar sevecen tavırları ve tatlı mimikleriyle izleyenleri büyülüyor. Türkiye’den çektiği videolarla da oldukça beğeni topluyor. Güzel ülkemizde ki güzel mekanları bize gösteriyor. Özellikle Ege köyünde ki ahşap evde çektiği ve yayınladığı videoya bayılmıştım. 24 metrekarelik o evdeki hareketlerini, heyecanını izlerken kendimi gülümserken buluyorum. Diğer fenomenler gibi koca koca otellerde, partilerde, 800 metrekarelik dev evlerde çekip yapmıyor. Şahsen, bana çok daha samimi ve içten geliyor. Gezi rehberi olarak bize bir tıkla yön gösteriyor. Karaburun’a gitmişti 1 hafta önce. Çok beğenerek arkadaşlarımızla bir plan yaptık ve bizde gittik. İyi ki gitmişiz.

Kesinlikle beğenerek takip edeceğiniz ve izleyeceğiniz videolar ile çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Mutlaka Youtube, Instagram, Facebook ve Pinterestten takip etmeli ve web sitesine göz atmalısınız.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir