İphone 6 Batarya Değişimi

İphone günden güne artan modelleri ile sektörde adından sıkça konuşturmayı başarıyor. Artan üst modellere karşılık zamanla oluşan eski modellerde ki problemler ise saymakla bitmiyor. İlk problem İphone bataryasından başlıyor.

Telefonunuzun şarjı kısa sürede bitmeye başlıyor. Bir zaman sonra donma ve kasma yapıyor ve telefon ısınarak el değmeyecek bir hal alıyor. İşletim sisteminde sorunlar artmaya başlar, kamera geç açılır veya çalışmaz. Touch ID’de dahil olacak şekilde telefon ufak ufak bozulmaya yüz tutar.

Bu nedenle İphone 6 batarya değişimi için bir nevi kontak değişim diyebiliriz. Telefonunuzun pil sağlığı ne kadar iyiyse telefonun ömrü o kadar uzun oluyor. Sektörde adında sıkça bahsedilen İphone pil değişimi işlemleri, doğru firmada yapılmadığında telefonun kısa süre içinde ana kartına zarar verir. Ana kart ise, telefonun beynidir. Bu kart bozulduğunda ve ya hasar gördüğünde geriye telefonunuzun sadece kasası kalır. Bataryaya göre çok daha maliyetli ve ciddi bir konudur.

Oluşacak problemlere en doğru ve zamanında sonuç bulmak her zaman cihazınızı korumanın ilk adımıdır. Sitemizde üstün tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşlarımız tarafından bataryanın işleyişini, tamirini, değişimini, fiyatlarını ve daha fazlasını derleyerek, işinize yarayacak bir sürü bilgiyi sizler için basitçe anlatmaya çalıştık.

Tamamen yaşanılan sorunlara cevap vermek ve olası problemlerde kullanıcıya çözüm bulmak için verdiğimiz bu hizmette, en güvenilir bataryaları hangi firmadan ulaşacağınızı anlatan makalelerimize ve en kaliteli bataryalara ulaşabilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir