İslami Site

Uzun zamandır üzerinde çalışmalar yaptığımız sitemizin temel amaçlarından İslam’a ve Kuran’a hizmet etmek, en çok tıklanan bir dini site olarak doğru bilgileri ve yararlı bilgiler ile gençlerimizi aydınlatmak, interneti ahlaksızlığın değil tamamen İslamiyet’in sağlayacağı aydınlık için vesile haline getirmektir.

İnsanlar maalesef kendi başlarına Kuran-ı Kerim’i ve hadisleri öğrenemez. Aklımız ile doğru yolu bulmaya çalışsak bile ne yazık ki bu çok zordur. Piyasa da bir çok kitap, yanlış ilim ve fetva veren siteler olmasına karşılık doğru bilgileri ve  İşin ehli olan âlimlerden duyduklarımızı size anlatmaya çalıştık. Ayeti kerimede, (Kuran-ı kerimde bildirilen misaller, çoklarını küfre sürükler, çoklarını da hidayete ulaştırır) buyuruluyor. Ehl-i sünnet âlimlerinin bildirdikleri manalar doğrudur, bunlara uymayanlar yanlıştır. Farkında olmadan yanlış bilinçlendirilip, yanlış dualar etmeyiniz.

İslami siteler arasında en çok yarar sağlamayı amaçladığımız sitemizde, doğru ve güzel ahlaklı gençler yetiştirmek, mübarek aylarda edeceğiniz dualar, zekât ve sadakanın önemi, Allah’ın isimleri gibi konularla siz gençlerimizi ve İslamiyet ile yeni tanışmış insanları aydınlatmaya nail olmaya çalıştık. 2017 yılından bu yana hassasiyet ve özenle sizlere doğru ve yararlı bir site olmaya çalıştığımız bu yolda olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. İslam’ın farzlarından namaz, oruç ve hac gibi konularda ki ince detaylardan başlayarak, Kandil ve Ramazan gibi önemli aylar da okunması gereken dualara varıncaya denk her bir konunun üzerinde durmaya özen gösterdik. Bu şekilde doğru ve İslam’ı en iyi ve doğru şekilde yaşayanlardan olmayı, sesimizi bir çok kişiye duyurmaya niyet ettik.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir