Kalıp Silikonu

Kalıp ayırıcı; daha çok tekstil makinelerin de kullanılan, plastik hareketli dişlilerin, yayların, pencere kanallarının ve birçok makinenin yağlanmasında özellikle yağlandığı takdir de makinenin çalışma sistemini bozabilecek durumlarda kolay çalışma sağlar ve gürültüyü anında keser. Yanıcı olmaması kolaylık sağlar. Kalıp dostudur. Maksimum sıcaklıkta bile çok iyi çalışma sağlar. Yapısında silikon vardır.

Camelyaf, bir çok plastik yapımında güçlendirici madde olarak kullanılır ve cam ipliğidir. Hemen hemen her sektörde bulunan cam elyaf, dekorasyon ürünlerden, inşaat sektörüne, havacılıktan, otomotiv sektörüne kadar uzanır. Isı yalıtımı olarak kullanılır. Yüksek satışının sebebi ise; takviye-taşıyıcı ana iki maddeyi bir arada tutan bir madde olmasıdır. Kalıp silikonu; son zamanlarda popülerliği hobi alanında ilerletse de makinelerin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Birleşen maddeleri sıcak veya soğuk ayırt etmeksizin döktüğünüzde kuruma anından hemen sonra; kırılma ya da çatlama olmadan kolaylıkla çıkarmanızı sağlar. Yüksek sıcaklığa ya da soğukluğa dirençlidir. Beton dökümünden, muma hediyelik eşya yapımından, alaşımlı metal dökümlere kadar birçok sektör de kullanılır. Kalıp silikonlar da fiyat seçeneği çok fazladır. Ürünün kalitesi çok önemlidir. Fiyat ve kalite bakımından hem sizi hem de cebinizi düşünen Koloğlu Kimya, müşteri memnuniyeti ve kalite de sektöründe lider olan firmaların Türkiye temsilcisidir. 30 yılı aşkın süredir, tedarikçi ve müşterilerden oluşan güvenilir bir firmadır. Profesyonel çalışma ve uzman ekibi ile Türkiye piyasasında en yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri sizin için sunuyor. Detaylı bilgi için kologlukimya.com adresine ulaşabilir ve ya kimya@kologlugroup.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir