Kamp

Hepimiz bir şekilde kaldığımız yerden doğaya yeniden dönüyoruz ve bunu da yaşam biçimimize entegre etmeye çalışıyoruz.  Bunu nasıl yapıyoruz derseniz onu da kentten köye dönüşlere bakarak anlayabiliyoruz. Sanallaşan dünya insanların birbiriyle arasındaki samimiyeti öldürürken yaşadığımız şehirlerdeki koşturmaca da birçok problemleri beraberinde getiriyor. Yeni nesil genelde doğayla olan özlemini kamp gibi organizasyonlarla atmaya çalışıyor, ancak köy yaşamı elbette ki bunun yerini tutmuyor. Örneğin hafta sonlarını ele aldığımızda birçoğumuz bunu bir fırsat olarak biliyor ve çözümü şehir yaşamından uzaklaşmakta buluyoruz.

Gidilmesi gereken yerler konusunda blog sitelerinden ihtiyacınız olan bilgileri alabilirsiniz. Bu siteler insanların yaşamlarına renk katacak yerleri, aktiviteleri ve coğrafyayı açık bir şekilde belirtiyor. Köy yaşamını ele aldığımızda minimalizim bir yaşamın bizi beklediğini biliyoruz. Dolayısıyla bu şekilde bir yaşam insanı yaşlandırmayacağı gibi yaşayacağı pek çok sorunun da ortadan kaldırılması konusunda yön gösterici olacaktır. Sonuç olarak şöyle altını çizmek gerekiyor ki yaşadığımız hızlı yaşam bizi gitmek istemediğimiz yerlere kadar götürüyor ve bu tarz bir yaşam da bizi daha çok mutsuz ediyor.  Hepimizin mutlaka yaşamak istediği bir hayat var ve buna ne kadar erken sahip olabilirse mutluluğu da o kadar erken yaşamış oluyor. Sebep ve sonuç ilişkisini göz önünde bulundurduğumuzda ise hızlı yaşamdan kurtulmanın birtakım gereklikleri vardır bu gereklilikleri yerine getirmediğiniz sürece yaşamı daha hızlı yaşamaya mahkum olursunuz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir