Lazer Epilasyon İzmir

Lazer epilasyon konusunda çok şey duymuş ve ne işe yaradığını biliyor olabilirsiniz. Ancak bilmeniz demek daha önce yaptırdığınız anlamına gelmez, yani ilk kez yaptıracaksanız öncelikli olarak iyi bir merkez bulmanız gerekir. Lazer epilasyon İzmir polikliniğimiz bu alanda yıllarını vermiş uzman ekipler tarafından hizmet vermektedir. Lazer epilasyon ihtiyacı ya da cilt bakımı İzmir ihtiyacınızın olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lazer epilasyon işlemi esnasında kullanılan cihazların mutlaka ten tipine uygun olması gerekir. Yani uygulamanın başarılı sonuçlar verebilmesi bir anlamda tecrübeyle yakından alakalı olan durumdur. Olumsuz sonuçların ortaya çıkmaması için profesyonelliğe önem verilmesi gerekir.

Lazer epilasyon tekniği çok eskiden beri uygulanan yöntemlerin başında gelir. Bunun için tüm dünyada güvenilirliği kabul edilmiştir. Buna göre cilt tipine uygun olan herkes rahatlıkla bu işlemi yaptırabilir. İstenmeyen tüylerin vücudun her bölgesinde çıkabileceği ve bunun da özellikle bayanlarda estetik açıdan çirkin bir görüntü oluşturabileceği göz önünde bulundurulduğunda mutlaka yapılması gereken uygulamalar arasında değerlendirilebilir. Lazer epilasyon fiyatlarından ziyade herkese uygulanabilir mi? sorusunun sorulması mantıklıdır. Yani ucuz ya da pahalı olmuş olması cildinizin uygun olmaması durumunda hiçbir önemi yoktur. Bu tekniğin uygulanmadığı kişiler, beyaz tüylüler, gebeler, sedef hastalığı olanlar, epilepsi hastaları ve sivilce ilacı kullananlar gibi sayılabilmektedir. Lazer uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Örneğin uygulamadan sonra 3 ay boyunca güneşten korunmak ve 30 faktör güneş kremi kullanmak gerekir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir