Masterchef 2020

Heyecanlı dakikaların yaşandığı, el becerisi ve lezzetlerin konuştuğu, hırsı, başarı ve yarışmaya devam etme arzusuyla kendini sürekli yenileyen, öğrendiği bilgilerle başarısını ispatlaması gereken kişilerin yarışma programı Masterchef 2020 3. Sezonuyla yeniden TV8 ekranlarında.

Her hafta bir kişinin elendiği yarışma programında, yarışmacılar kalmak için dünyaca ünlü şeflerin karşısında yarışıyor. Somer ŞefDanilo Zanna Şef ve Mehmet Şef’in yaptığı tadımlar ve gözlemlere verdiği puanların ardından, puan üstünlüğü kazanan yarışmacılar Masterchef birincileri listesinde adını gösterecek. Türkiye’nin MasterChef’i olma unvanı kazanan ve para ödülü ile yeni yıla başarı anahtarıyla giren yarışmacılar mutluluklarını ekranlarda izlerken adeta ortak oluyoruz. Başarılı bir gelecek vaad eden Türkiye’nin izlenme oranlarıyla birinci olan programında Masterchef kim elendi, haftanın dokunulmazlık ödülü kimde, Masterchef haftanın birincisi kim gibi sorularınız ve yeniden istemek istediğiniz, kamera arkası çekimlerimizle birlikte web sitemizde sizleri bekliyor.

Mizacının kasıp kavrulduğu, yarışmacı fanlarının komik atışmaları ve başarılı karakter analizlerinin de yapıldığı Masterchef Türkiye; her yaşa hitap eden, yemeklere, tatlılara ilgisi olan ve heyecanı arayan herkese hitap ediyor.

İzlerken hem eğlenip, hem öğrendiğimiz yarışma programı haftanın 3 günü sevenleri için TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Duygusal dostlukların kurulduğu, belirli bir süreden sonra aile bağlarının kurulduğu program, Danilo Şef’in tatlı esprileri ve Mehmet Şef’in sert ve dominant karakteriyle de programa ayrı bir zevk vermekle birlikte kendini geliştirmek isteyen yarışmacılar için iyi bir eğitim fırsatı olmaya devam ediyor.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir