Medyumlar

Medyumluk isteğe bağlı olarak yapılan bir anlamda gönül i işi denilen durumdur. Yani yaptığınız işin sorumluluğunu alabilecek güce ve deneyime sahip olmanız gerekiyor. Çünkü yaptığınız bir büyü bazen sizin hayatınızda ciddi değişimlere neden olacaktır. Bazı insanların büyüye inanmadıkları da bilinir. Ancak buradaki asıl mesele bu insanları inandırmaya çalışmak değil aslında neler olabileceğini göstermektir. Zaten inanmayan kişilerinde bir medyuma ihtiyacı olmamış olan kişiler olduğunun altını çizmek gerekir. Medyumlar ile görüşen kişilere baktığımızda ise onlarında ilk etapta çekingen bir durumda olduklarını biliyoruz. Ancak büyü yapıldıktan sonra ne kadar da farklı insan olduklarını hemen anlayabiliyorlar.

Hayatımız her zaman maalesef düz bir çizgi üzerinde gitmiyor ve hayatımızda bazen bizim istemediğimiz, beklemediğimiz ve kontrolümüzün dışında birtakım değişimler yaşanabiliyor. Bu değişimler ise hayatımızın geri kalanını ve hatta geçmişimizi bile etkilediği zaman da çekilmez bir hale dönüşebiliyor. Medyumlar tecrübeyi ve bilgiyi bir arada edinmiş insanlardır. Medyum Ali Gürses bahsettiğimiz bu deneyimi kazanmış ve daima kendisini yetiştirmeyi bilmiş bir insandır. Kendisine herhangi bir nedenden dolayı gelmiş ve yardım isteyen kişileri genelde çevirmez. Ancak çevirmiyor olması ise onun sahip olduğu bu yeteneği amacının dışında kullanması içinde bir çözüm değildir. Kısacası şöyle toparlayacak olursak bir medyumla iletişime geçmiş olmak ve ondan yardım istemek sizin hayatınızda kötü giden pek çok şeyinde çözülmesi demektir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir