Medyumlar

İnsanın kararlarının sonuçlarını etkileyecek ve yaptıran kişinin doğru sonuçlar alabilmesini sağlayacak olan büyüler farklı yol haritası olarak değerlendirilebilir. Büyü türleri ihtiyaca göre değişeceğinden dolayı tüm etkileri kapsar demek yerinde olacaktır. İstediğiniz hedef neyse büyüyü ona göre yaptırmanız mümkün ancak bunu yapacak olan medyumunda mutlaka güvenilir olması gerekiyor. Güvenilir olmayan bir medyum size faydadan çok zarar sağlayacaktır. Büyülerin çeşitli amaçlarından söz etmek mümkün örneğin geri döndürme büyüsü çalınan bir eşyanın bulunmasını sağlayabilmeniz için etkili bir büyüdür aynı zamanda bu büyüyü ayrılan iki insanın yeniden bir araya gelmesi içinde yapıldığını söyleyebiliriz. Bilim adamlarının büyüler konusunda pek çok araştırması olmasına karşın bu alanda gerekli açıklamayı yapamıyor olması da büyüye inanmayan insanlara adeta açıklama niteliğindedir.

Medyumlar büyüleri yaparken yetenekleri doğrultusunda hareket eder. Bunun için her medyum her büyüyü yapabilir demek doğru olmayacaktır. Doğuştan gelen bu özellik sonradan olmayacağı gibi geliştirilmesi de medyumun kendi becerisinde olacaktır. Biz insanlar bazen yeteneklerimizin farkında olur ve kullanamayız bazen de yeteneklerimizden bir haber oluruz ve başkaları bizim bu yeteneğimizi ortaya çıkarırlar. İşte medyumlukta böyle bir durumdur. Yeteneğinin farkında olan bir medyum kendisini daima geliştirecek ve hangi alana yönelmek istiyorsa bunu başaracaktır. Ancak yeteneğini bilmeyen, gücünün farkında olmayan bir medyumda neler yapabileceğini asla bilemez ve kendisini öylece köreltir. Bunun için güvenilir insanlarla çalışmak her zaman mantıklıdır.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir