Metin2 Pvp

2005 yılında ilk olarak Kore ve Çin’de ortaya çıkmış olan Metin2 oyunu, 2006 yılında profesyonel bir firma tarafından satın alınarak Almanya’da oynanmaya başlandı. 2007 yılında oyun beta sürümünden çıkarıldı ve 17 dilde dünyaya servis edildi. Bugün Metin2 oyununu dünyada 17 milyonun üzerinde oyuncu oynuyor. Metin2 oyununa 2007 yılından sonra ücretlendirme sistemi entegre edildi ve oyun sıradan olmaktan çıkarak daha profesyonel ve heyecanlı hale geldi. Oyuncular bu oyunu oynarken iyi bir Metin2 pvp serverler bularak kayıtlarını yaptırmaya başladılar. Oyun ilk çıktığı dönemlerde çok ciddi bir kullanıcıya sahipti ancak daha sonrasında da kullanıcılardan yavaş yavaş şikayetler gelmeye başlayınca durakladı. 2 yıllık bir süre sonunda 2009 yılında kullanıcılar hesaplarının çalındığı konusunda şikayetlerde bulununca firma hukuki olarak oyuna el atmayı uygun gördü ve bu hesap çalıcılarla mücadele başlattı.

Metin2 pvp oyunu 2009 yılında el değiştirerek Amerikalı bir şirkete devredildi. Şu an oyunun kontrolünün kime aldığına bakarsak karşımıza GameForge 4D firması çıkıyor. Dünyada en çok oynanan Emek serverler içerisindeki oyunun mantığını anlamak da zor değil. Peki nedir? Bu oyundaki mantık hemen açıklayalım. Oyun bir savaş oyunu. Bu oyuna başlarken, imparatorluk savaşları anlatılıyor. Bir Uzak doğu hikayesi olan oyunda ilk önce hayvanlar ve bitkiler var, fakat daha sonrasında bir metin taşı düşerek bu vahşi hayatın sona ermesine neden oluyor ve 3 büyük imparatorluk kuruluyor.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir