Mora terapi sigara

Teknoloji geliştikçe hayatımızın pek çok alanında etkin bir şekilde kullanılmaya başlandı. Özellikle insanların zor olarak gördükleri alkol ve sigara bağımlılığı bu konuda en etkin şekilde kendisini gösteren uygulamalar arasında yer aldı. Biorezonans yöntemi sigarayı bırakmak isteyenlere uygulanan teknolojik yöntemlerden bir tanesi. Bu yöntemin temeline indiğimizde rezonans kelimesinden geldiğini görebiliyoruz. Bilindiği gibi rezonans iki eş elektriksel sinyalin birbirini seçmesi ve eşleşmesidir. İnsan biyolojisinde kullanılan sistem ise Biorezonans olarak tanımlanmıştır.

Mora terapi sigarayı bırakmak isteyen kişilere uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sırasında yapılan işlem vücudun bazı bölgelerine bağlanan elektrotların vücuttaki salınımları analiz edip düzelttikten sonra düzenlenmiş olan salınımları tekrar vücuda gönderme sağlanır. Bu uygulamayla birlikte vücutta düzensiz çalışan sistem kontrol altına alınmış ve yeniden eski haline dönüştürülmüş olur. Mora terapi yöntemi yalnızca madde bağımlılığında değil aynı zamanda tedavi edici olarak da kullanılabilmektedir. Örneğin gıda testi yapılarak aşırı kilolardan kurtulma sağlanır. Bazen her ne kadar diyet programı içerisine giriliyor olsa da istenilen sonuçlar maalesef elde edilemiyor. Sorun ne kadar yediğinle alakalı olmadığı için yapılan diyetler karşılık bulmuyor. Mora tekniği ilk olarak 1970’li yıllarda uygulanmaya başlanmış ve yaklaşık olarak 50 yıldır da başarılı bir şekilde uygulanmış olan programların başında geliyor. Bu tedavi şeklinde vücudun kendisinden alınan elektromanyetik frekanslar tekrar tedavi amaçlı olarak kullanılır.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir