Ofis Taşıma İstanbul

Ofis taşımacılığı alanında her zaman kendisini geliştiren Eczacıoğlu Nakliyat; 1950 yılından günümüze kadar gelindiğinde yılların en iyi ve en kaliteli ofis taşıma nakliyat şirketi olarak anılmaktadır. Ofis taşıma İstanbul merkezli olup Levent, Şişli, Mecidiyeköy, Ataşehir, Kavacık ilçelerinde ofislerini bulundurmaktadır. Dünya’nın dört bir yanına uluslararası taşımacılık hizmeti vererek nakliyat işlemlerinizi profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Oluşabilecek tüm zararları önlemek adına, maddi, manevi değeri olabilecek her eşyanızı kaliteli ambalajlar ile paketleme ve kolileme işlemi yapmadan kesinlikle harekete geçmez. Bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşları iş bilen, sorumluluk sahibi, dikkatli ve eğitimli kişilerdir. Alacağınız hizmette ve memnuniyetiniz konusunda her zaman garanti kapsamında çalışır.

Güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tecrübesi ile yoluna devam eden Eczacıoğlu Nakliyat; titiz çalışması sayesinde kişisel eşya, mobilya ve uluslararası taşımacılık işlerini profesyonelce yapmaktadır. Taşımacılık konusunda lider olan Eczacıoğlu Nakliyat, geniş servis ağı, ve nakliyat işlerine özel tasarlanmış araçları ile sizlere en hızlı ve kusursuz hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Sizde Eczacıoğlu Nakliyat garantisi ile ofisinizi, evinizi taşımak isterseniz https://www.ofis-tasima.net/ adresine tıklayarak detaylı bilgi alabilir, Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan ofislerimizi ziyaret edebilir ya da 444 4 891 numaralı hattımızı arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat görüşme sağlayabileceğiniz ve tüm detaylarımız hakkında bilgi sahibi olacağınız müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir