Ogame ve Astrogame

Yüzlerce oyuncunun internet erişimi olan her türlü telefon, bilgisayar ve tablette oynayabildiği Ogame; uzay evreninde geçen bir oyundur. Uzayda ki heyecan ve hırsı doyasıya yaşayacağınız etkisinden uzun süre çıkamayacağınız oyunun kendine has bir özelliği var. Tamamen stratejik ve plana bağlı oynanması…

Oyunu oynamak; tabii ki diğer oyunlar gibi kalitesini ve heyecanını artırmak için hızlı Ogame, seri ve duraksız oynamak çok önemlidir. Sürekli donan ve kasan oyunlardan heyecan elde edemeyiz, aksine sinir bozucu ve tamamen sıkıcı olur. Bu nedenle oynadığımız heyecanlı, çevrimiçi oyunlarda dikkat etmemiz gereken şeylerin biri de internet erişim hızıdır.

Alt yapısında Astrogame destekli oyunu oynamak ve kesintisiz hız imkânından yararlanmak için; sitemize üye olmanız yeterlidir. Yüzlerce oyuncunun hızlı, kesintisiz ve kota dostu olan alt yapı sağlayıcılarımızla destek verdiğimiz internet oyun sitemizde alınan önlemlerden biri güvenliğinizdir.

Güvenlik konusunda ki belirli şartlarımız ışığında, rahat oyun oynamanızı sağladığımız kaidelerimizle her yaş ve cinsiyet grubunda ki insanlar için uygunluk belirtmekteyiz. Küfür, hakaret, hile, ya da tehdit içeren söylemlere karşı oldukça kesin ve net bir tavır içindeyiz.

Oyuncunun her ne kadar seviye atlamış olursa olsun, herhangi bir olumsuz tavır takıldığı an öncelikle hesabını kısıtlamakta, devam ettiği takdir de hesabını bloke etmekteyiz. Bu nizam; tamamen diğer oyuncuların güvenliği ve rahatı için alınmış olup, her türlü zorbalığa karşı dikkatle önlemler almış bulunmaktayız.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir