Online Terapi

Profesyonel ruh sağlığı desteği almak isteyen kişiler online psikolog hizmeti sayesinde kendi evlerinin rahatlığında destek alabiliyorlar. Psikolojik sorunları yönetmek ve üstesinden gelmek isteyenler için oldukça etkili ve kolay erişilebilir tedavi sunmaya fayda sağlayan online terapi deneyimli psikologlardan oluşan ekibimiz tarafından verilmektedir. Online terapinin bazı insanlar için tedirgin edici gelebileceğini biliyoruz. Yüz yüze randevudan aldığınız gibi bir video veya telefon oturumundan da aynı faydaları alıp almayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Ancak iyi haber şu ki, araştırmalar online görüşmelerin yüz yüze terapi kadar etkili olduğunu göstermiştir. İhtiyacınız olan yardımı alacağınızı bilerek güvenle online randevu almanız yaşadığınız sorundan da hızlıca kurtulmanızı sağlayacaktır.

Beylikdüzü psikolog kliniğimiz ister online ister yüz yüze olsun, aynı tedavi tarzını sağlıyor, düşüncelerinizin ve duygularınızın derinine inerek depresyon, anksiyete ve stres gibi sorunların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz. Bu etkili uzaktan tedavi biçimine erişmek için ihtiyacınız olan tek şey güvenilir bir internet bağlantısı, kameralı akıllı bir cihaz ve bir telefondur. Online terapilerin yüz yüze görüşmeden tek farkı, randevunuz başlamadan önce kendinizi ev konforunuzda rahatlatabiliyor olmanızdır. Ekibimiz online psikolog hizmetleri sağlama konusunda deneyimlidir ve ilk seansınızdan önce gerekli tüm adımlarda size yardımcı olacaktır. Tüm aşamalarda, size profesyonel basit ve etkili erişim sağlamaya çalışıyoruz. Desteğe ihtiyaç hissettiğinizde mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir