Organik Bebek Yatağı

Bebek yatağı seçerken kullanım süresini göz önünde bulundurun ve fiyatı ile karşılaştırın. Bunu belirtmemizin nedeni beşik söz konusu olduğunda birçok marka kendisini en iyisi gibi gösterir. Bebek beşiğinin yerini ve düzenini de düşünmek iyi bir fikirdir. Bebek yatağının ürüne göre farklı kullanım süreleri vardır. Ayrıca bebek yatağının boyutu seçim yaparken önemli bir faktördür. İç çapı yaklaşık 120 cm x 70 cm olan standart tip ve yaklaşık 90 cm x 60 cm iç çapı olan mini tip olmak üzere iki tip bebek yatağı vardır. Ayrıca mini tipten daha kompakt olan yaklaşık 60 cm x 70 cm iç çapa sahip yarım tip bir ürün de bulunmaktadır.

Organik bebek yatağı almış ve bunu da uzun süre boyunca kullanmak istiyorsanız mutlaka siz değil sevdiklerinizi de düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz.  Beşiği uzun süre kullanmak istiyorsanız, standart türü seçin ve sadece doğumdan hemen sonra eve dönüşte kullanmak istiyorsanız yarım türü seçin. Çift tarafı açabilen ürünler ve sadece tek tarafı açılabilen ürünler bulunmaktadır. Bebek yatağının bir tarafı her zaman duvara tutturulmuş ise tek taraflı açıklık yeterlidir. Ancak bebek yatağını başka bir yere taşımak istiyorsanız ya da bebeğinize her iki taraftan bakmak istiyorsanız çift kapı uygun olabilir. Kısacası doğal bebek yatağı bebeğinizin daha dinç ve sağlıklı bir şekilde uyanmasını sağlayacaktır.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir