Özlü Sözler

Şöyle baktığınızda bazılarının duygusal bazılarının da duygusuz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak her insan aslında özünde duygusaldır. Önemli olan şey o duygusal kimliğinin nerede çıkıp çıkmadığı ile alakalıdır. Bazılarımız sevgimizi avazımız çıktığı kadar bağırabilirken bazılarımızda hep içimizde yaşamayı severiz.  Oysaki zaman akıp gidiyor ve insanın birbirine sevdiğini, değer verdiğini söyleyebilmesi çok önemlidir. Bunun içinde ona güzel sözler söylemekten asla çekinmemek ve kaçınmamak gerekir. Konu duygular ve sözler olduğu zaman bayanların bu konuda biraz daha seçici ve beklenti içerisinde olduğunu görebiliyoruz. Her kadın sevdiği erkekten aşk sözleri duymak ister. Duymadığında ise psikolojik sorunlar yaşar. Bunun üstesinden gelebilmenin yolunu ise erkeğin uyarılmasında bulur.

Evet, sözler bazen aşk için bazen sevgi için bazen de özlü sözler olabilir. Önemli olan konu sözü söylediğiniz de muhatabını bulmasıdır. Çünkü hayatta hiç kimse sözleri öylesine söylememiştir. Bazı duygular vardır ki onların nefret ya da sevgi olmadığını bilirsiniz. Bunun içinde sözlerin anlamları birbirinden farklı olabilir. Sadece sevdiğinizi söylemek değil bazen de ona olan nefretinizi kusmak için sözlerden destek alabilirsiniz. Kısacası basit bir söz diye geçtiğiniz cümlenin altında çok büyük anlamlar, duygular, hevesler, istekler ve nefretler olabilir. Bunun için de sözlerin insan yaşamında önemini fark etmek doğru olacaktır. Yani sözlerin hayatımızda olmazsa olmaz bir şey olduğunun altını çizmeden geçmeyelim.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir