Papaz Büyüsü

Büyüler farklı amaçlar doğrultusunda yapılabilir ve papaz büyüsü de bunlardan bir tanesidir. Papaz büyüsü insanın duygularını etkisi altına alan ve genelde yaşadığı ağır sorunlar nedeniyle hayatı alt üst olan insanların tercih ettiği büyüler kötü amaçla da yapılabilir. Papaz büyüsü de bunun için insanın ruhunu, kişiliğini ve duygularını ele geçirmek maksadıyla yapılan kara büyü olarak bilinir ve yapılana göre en tehlikeli büyüler arasında gösterilir. Medyumlar büyü yaparken öncelikli olarak ne amaçlı olarak yapıldığından emin olmak zorundadır. Bu da medyumun gerçek karakterini ortaya çıkarır. Yani kötü amaçlı kara büyü denilen büyüler iyi medyumlar tarafından genelde yapılmazlar.

Papaz büyüsü yaptıranlar genelde karşı cinsleriyle sorun yaşayanlardır, zira papaz büyüsündeki amaç karşı cinsi etkilemektir. Büyüler çeşitlerine göre ayrılırken papaz büyüsü de kendi içerisinde ayrılmıştır. Başkasının dışarıdan baktığında görmesinin engellendiği bu büyü ancak bu işi bilen birileri tarafından çözülebilir ve çözülmediği sürece de kişinin yaşamını tehdit etmeye devam eder. Örneğin bağlanma papaz büyüsü sayesinde başka birini kendinize aşık edebilirsiniz ve anlamsızca karşınızdakini kendinize bağlayabilirsiniz. Bu belki sizin açınızdan sorun olmayan bir durumdur, fakat size bağlanan kişi bunun farkına varmadığında da ciddi sonuçlar ortaya çıkarabilir. Kısacası insan hayatında her zaman var olmuş büyüler sizi ciddi sonuçlarla sarsabilir. Neticede büyü yapılan kişi yaptıranın etkisi altına girmiş olur.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir