Pokut Turu

Tatil önemli bir iştir ve öyle ne aceleye ne de sıradanlığa gelmez. Bunun için tatile çıkmadan önce mutlaka bir planlama yapmalı ve yapacaklarınızı listelemelisiniz. Tatilin süresi uzun ya da kısa olabilir. Bu sizin ve o an ki şartların uygunluğuna göre değişebilir. Ancak herkes için günü birlik olan turlarında faydalı olduğunun altını çizmeden geçmeyelim. Çünkü insan kısada olsa yaşama bir nokta koymaya ihtiyacı vardır. Örneğin Pokut turu sizin doğayla iç içe olabilmeniz için mükemmel bir tercih olabilir. Yazın sıcağında köy kahvesinde çayınızı yudumlarken hissedeceğiniz rahatlık belki deniz kenarında güneşlenmekten çok daha iyi gelecektir. Ya da Huser turuna katılarak Ayder yaylasına kadar uzanabilirsiniz. Karadeniz’in doğasını bilmeyebilirsiniz ancak duymamış olmanız imkansızdır. İnsan buradayken kendini öyle özgür hisseder ki uzun bir süre boyunca dönmekte istemez.

Ancak kısa olsun ya da uzun hazırlanacağınız bir turun size çok şey kazandıracağından emin olabilirsiniz. Karadeniz’i güzel yapan şey sadece doğası ve yeşili değildir. İnsanlarının cana yakın olması yediğiniz yemeklerin lezzeti de buraya gitmeniz için başlı başına bir sebeptir. Eğer siz de tatil planlamanızı yapmamışsanız o zaman sizi Gito turu ya da yukarıda bahsettiğimiz turlarımıza davet ediyoruz. Yeniden canlanmak ve kışın yorgunluğunu üzerinizden atmak niyetindeyseniz o zaman bu teklifimizi mutlaka bir değerlendirin. Üstelik fiyatlarımız piyasa turlarını çok daha altındadır.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir