Projeksiyon Cihazı

Aspera Projeksiyon olarak başta projeksiyon cihazı olmak üzere, tüm görüntüleme ürünleri, ses sistemleri, görüntü ve ses otomasyonları, projeksiyon perdesi, projeksiyon askı aparatları, projeksiyon lambası ve tüm projeksiyon aksesuarlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Her marka ve model projeksiyon satışı yapılmakta olup, kurulum, montaj, eğitim hizmetleri de ayrıca dikkatli ve hassasiyetle verilmektedir.

Projelerimizde, gereksinimlerinizi tam olarak öğrenip en doğru çalışmaları yansıtan teklifler hazırlıyoruz. Beğendiğiniz ürünleri görmenizi ve test etmenizi sağlıyoruz. Yerinizde keşif yapıp proje detaylarını belirleyerek uygulamayı sorunsuz çalışacak şekilde tasarlıyoruz

Bütün ihtiyaçlarınıza en uygun cihazları, en uygun tekliflerle hazırlıyoruz. Web sitemizin sunduğu servislerden yararlanmak kişisel bilgileriniz açısından kesinlikle güvenlidir. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde, ödeme yapabilmeniz için, kimlik bilgilerinin bazılarını ve kimlik kart numaranızı girmeniz gerekmektedir. Kurumsal firmamız olarak kesinlikle 3. Kişiler tarafından paylaşılmamakla birlikte, ödeme sonrası her türlü rapor, makbuz ya da fatura kesilmesi sağlanmaktadır. Güvenliğiniz ve alışverişlerinizde ki mutluluğunuz firmamızın saygınlığı temsil edeceğinden her türlü önlemler garantilerle alınmıştır.

Alınan mallarımızdan, yanlış ürünün teslimatı, kullanılan üründe bozuk, kırık ya da hasar tespit ettiğiniz an gün içinde Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince iadesi ve iptali sorunsuz olarak mümkündür. Tüm ürünlerimiz kargo ile almayı karşılayıp iadesini ve iptalini değerli müşterilerimiz için hassasiyetle yapmaktayız.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir