Revizyon burun ameliyatı 

Burun estetiği yani tıbbi adıyla rinoplasti Türkiye’de ve dünyada estetik operasyonlar konusunda en çok tercih edilen işlemlerin başında gelir. Sonradan ya da doğum sırasında burunda gelebilecek sorunların giderilmesi için yapılan bu işlem sonrasında burunda istenilen görüntü ortaya çıkarılmış olur. Şekil bozukluğu bazen estetik bir kaygı oluştururken bazen de sağlık problemlerine neden olacaktır. Rinoplasti İstanbul uygulamasının yapılmasının nedeni ne olursa olsun hedefte kişinin rahat bir nefes almasını sağlamaktır. Bunun için yapılan işlemin sadece estetikten ibaret olmadığını da bilmek gerekir. Revizyon burun ameliyatı işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında tecrübe gelir. Bu tecrübeye sahip olmayan bir uzmanın operasyonu yapması tercih edilmemeli bu nedenle de iyi bir araştırma gerekir.

Ömer Aşkıner bu alanda yapmış olduğu birçok estetik burun ameliyatında hastalarının istenilen sonucu almasını sağlamıştır. Burun ameliyatında sonuç odaklı hareket edildiği için dışarıdan bakıldığında hiçbir problemin olmaması gerekir. İzin olmamasının yanı sıra doğal bir görüntü elde edilmesi gerekir. Burun ameliyatlarının yapılmasının nedenleri arasında burun ucunun düşüklüğü burun deliklerinin büyük olması ve burun kemiği eğriliğinin olması vardır. Bu işlemler gerek tedavi amaçlı gerekse estetik amaçlı olsun mutlaka doğru bir çözüm geliştirilmelidir. Burun estetiği ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını https://www.omeraskiner.com/ adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Estetik olmayan bir burun kişide psikolojik etki de oluşturabilir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir