Silkroad proxy

Bilgisayarlar her ne kadar hızlı ve güçlü olsa da bazı bilgisayarlara ve programlara güçlü bir bilgisayar ya da yasal izniniz olmadan ulaşabilmeniz mümkündür. Örneğin Knight proxy olmadan bir sunucu üzerinden sadece tek bir karakterin oynanmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı proxy işlemi sayesinde bilgisayarınızın takılabileceği bir internet sitesi de yoktur. Bazı siteler ülkemizde halen yayın yapıyor olsa da yapılan denetimlere takıldığından dolayı kullanıcıların da bu sitelere erişebilmesi imkansızdır. Yani site aslında var olsa da siz ne yapmanız gerektiğini bilmeden ulaşabilmeniz söz konusu değildir.

Silkroad proxy işlemi sayesinde bilgisayarınız hiçbir şekilde engellemelere takılmaz. İsterseniz durumu daha net anlayabilmek için Proxy’nin ne demek olduğuna kısaca bir bakalım. Proxy sunucusu, temelde internet isteklerinin işlendiği bir merkez görevi gören başka bir bilgisayardır. Bu sunuculardan birine bağlanarak, bilgisayarınız isteklerinizi sunucuya gönderir ve bu sunucu daha sonra isteğinizi işler. Dahası, bu şekilde bilgisayarınız ile internetteki diğer bilgisayarlar arasında bir aracı görevi görür. İnternette gezinmek istiyorsanız, Proxy’ler size bir yol sağlayabilir. İnternete proxyler aracılığıyla bağlanıldığında, makinenizin IP adresi gösterilmeyecek, bunun yerine proxy sunucusunun IP’si gösterilecektir. Bu, doğrudan internete bağlanmanız durumunda size daha fazla gizlilik sağlayabilir. Çünkü internette gizli olmak ve insanların sizi görememeleri çok önemlidir. Kısacası toparlayacak olursak ister ücretli isterseniz ücretsiz olsun internet erişiminiz için proxy oldukça önemlidir.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir