SMS Onay

İnternetten alacağınız pek çok hizmette sizden telefon numarası ya da e-mail adresi isteniyor. Doğal olarak sizden bunu istediklerinde ister istemez bir tereddüt içerisine giriyorsunuz ve telefon numaranızın bilmediğiniz yerlerde olmasını istemiyorsunuz. Hatta güvenerek verdiğiniz numaranızın bir süre sonrasında artık bir reklam aracı olarak kullanıldığını görmek canınızı sıkıyor. Çünkü sizden telefon numarası istenmesinin en önemli nedeni geri dönüş yaparak sadık müşteriler kazanmaya çalışmak. Bu sistem bir pazarlama aracı olarak kullanılıyor ve alacağınız hizmet için bu şart koşuluyor. Peki, siz telefon numaranızı vermek istemediğiniz zaman ne yapmanız gerekiyor. Hemen açıklayalım mobil onay sistemi bu konuda oldukça iyi bir tercih. Üyelik kaydınızı yapacağınız adres sizden numara onay istemişse bu hizmeti veren bir siteye girerek onay hizmeti satın alıyorsunuz. Çok uygun fiyata olan bu hizmetten istediğiniz kadar yararlanabilmeniz mümkün. Hatta farklı telefon numaraları olduğu içinde istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz.

SMS onay sisteminde telefon numarası size ait olmadığı için güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşamamış oluyorsunuz ve bu sayede daha sonra sizi rahatsız edebilecek hiçbir durumla karşılaşmıyorsunuz. Her şeyin internet üzerinden yapıldığı günümüzde bu tarz sitelerin tercih ediliyor olması da oldukça faydalı. Bireysel olarak kullandığınız ve başkasına vermek istemediğiniz numaranız artık bu tür sitelerde olmadığından sizi rahatsız edenlerle muhatap olmak durumunda da kalmamış oluyorsunuz. Sistem güvenli mi derseniz kesinlikle evet diyebiliriz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir