Sosyal Medya Bayilik Paneli

Sosyal medya platformlarında takipçi ve beğeni almak isteyenlerin en çok tercih ettiği yazılımlardan birisi olan SMM panel, takipçi sayısını hızla yükseltebilmek için önemli bir araç olarak tercih ediliyor. İnstagram paneli daha yakından incelemek için bir göz atalım. Gerçek olan sistem dataları elinde bulunduruyor yanı bu data dediğimiz olay abone, takipçi ve beğeni gibi olayların asıl yürütülmüş oldukları yer diyebiliriz. Bu datalar SMM panel sistemine api üzerinden gönderiliyor. Yani burada şöyle söylemek gerekirse bu işi kim yapıyorsa onun sistemine api ile veriler çekiliyor. Sizde bu dataları aylık belli bir ücret karşılığında kiralıyorsunuz.

Örneğin 1K beğeni 1 lira gibi tutarken siz kendi sisteminizde bu rakamı 3–5 lira olarak kullanabiliyorsunuz ve bu sayede ekstra bir gelir elde etmiş oluyorsunuz. Sosyal medya bayilik paneli olarak geçen bu sistem son dönemlerde ciddi bir talep görüyor. İnsanlar takipçi alabilmek için bu panelleri kullanırken asıl sistemde bu şekilde karını paylaşmış oluyor. SMM panel kiralarken ya da bu panel üzerinden takipçi satın alınırken dikkat edilmesi gereken husus ise ödemelerinin nasıl olduğu ya da sanal pos kullanıp kullanmadığı konusundadır. Bazı paneller cripto paralarla ödemeler alabiliyor ancak bizim önerimiz bu sistemlerden uzak durmanız. Aksi takdirde dolandırılma ihtimalinizde var. Bu yazılımlar açık kaynak kodludur ve bazılarının da internette ücretsiz hizmet verdiklerini biliyoruz ancak onların güvenilirliği konusunda da soru işareti açıktır.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir