Uzay

Hep insanın çok akıllı bir canlı olduğunu dillendirip duruyoruz, ama söz konusu uzaydan haberler olduğu zaman nedense kafamız basmıyor ve duruyoruz. Yani milyonlarca yıldır uzaylılar var, dünyaya geliyorlar, ben onlarla iletişim kurdum, beni aldılar götürdüler ve geri bıraktılar gibi pek çok şeyi duyuyoruz. Peki, biz bu kadar akıllıyken ve onlar bizden hem teknolojik hem de zeka bakımından çok yukarıdayken neden bize görünmesin ki? Yani ortada saklanabilecek ne olabilir ki? Sonuçta biz onların yaşadığı alanları yok edebilecek güce sahip miyiz? Düşünün biz halen dünya dışında istediğimiz hiçbir sonucu elde edemedik ve bir şeyler bilmiyoruz. Oysaki onlar nesillerdir geliyorlar ve bizi alıp götürebilecek bir teknolojiye sahipler. O zaman bizden neden korksun ve saklansın ki?

Kısacası uzaydan haberler yıllardır tartışılıyor ve araştırılıyor olsa da henüz bir arpa boyu yol gidebilmiş değiliz. Onların bize her konuda hakim olması demek istedikleri zaman bizi yok edebilecekleri anlamını taşıyor. O zaman yapmamız gereken uzay haberleri ve NASA konusunda biraz daha mantıklı ve düşünceli hareket etmek gerekiyor. Bizim yaşamdan zevk aldığımız ve rahatça yapabildiğimiz tek bir şey var o da içinde bulunduğumuz dünyayı kendimize çok daha renkli bir hale getirmektir. Bu sayede uzaylıların var olup olmadığı bizi çok fazla ilgilendirmeyecek ve biz doğrudan hedefimize odaklanacağız.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir