Vodafone bedava internet 

Cep telefonu kullanmayanların sayısı sanıyorum ki bir elin parmakları kadar azdır. Hatta bebekler bile belli bir aya geldiklerinde cep telefonunu kullanmaya başlıyorlar, hatta beşikteki bebeğe bile cep telefonundan ninniler açılıyor. Kısacası cep telefonu artık herkes için önemli bir ihtiyaç, ancak onları bu kadar popüler yapan şey, aslında iletişim değil, internet bağlantısının olup olmamasıdır. Bunun için operatörler kullanıcılarına dönem dönem yaptıkları kampanyalarla sürprizler sunabiliyor. Örneğin yılbaşında Turkcell bedava internet kampanyasıyla kullanıcılarına sürpriz yapıyor. Ya da Vodafone bedava internet kampanyasıyla özel günlerde kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor.

Hepsinin mantığında bu şekilde daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmak var ve bunda da bir anlamda haklı olabiliyorlar. Çünkü biz toplum olarak hangi operatör aynı fiyata daha fazla Gb veriyorsa onu tercih etmeye bayılıyoruz. Örneğin her yerde çekmediği iddia edilen Türk telekom bedava internet veriyor olsa ona geçmekten herhangi bir sorun görmüyoruz. Tüm bunlar rekabet çerçevesinde olumlu ve kullanıcı açısından oldukça faydalı yöntemler ve pazarlama söz konusu olduğunda karşılığını da buluyor. Burada önemli bir husus var ki bu bedava internetleri kullanıcılar nasıl alabiliyorlar. Tabi kendi kendisine gelen olsa da bazen cep telefonumuzda birkaç ufak ayar yapmamız gerekebiliyor. Bunu da operatörler yapmamız gerekenler konusunda bizi bilgilendiriyor ve basit açıklamalarla yönlendiriyorlar. Biz de bu internetlere nasıl sahip olabilecekleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Paylaş
alemsite

AlemSite.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden alemsite.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir